Oferta pracy - Koordynator ds. Systemu Zarządzania i Projektów Unijnych, Rzeszów

30-03-2015
Koordynator ds. Systemu Zarządzania i Projektów Unijnych

Miejsce pracy: Rzeszów

OBOWIĄZKI:
  • zarządzanie (w tym przygotowanie, aplikacja, administrowanie, wdrażanie i rozliczanie) projektami rozwojowymi, finansowanymi ze środków krajowych i unijnych (projekty inwestycyjne, szkoleniowe, doradcze, personalne, społeczne, itp.)
  • zarządzanie (w tym przygotowanie, aplikacja, administrowanie, wdrażanie i rozliczanie) projektami badawczo – rozwojowymi R&D (typu nauka + biznes), finansowanymi ze środków krajowych i unijnych
  • współpraca z klastrami, izbami gospodarczymi, stowarzyszeniami, itp. w celu pozyskiwania środków i partnerów dla działalności gospodarczej firmy
  • studia wykonalności, analizy efektywności ekonomicznej i finansowej, wnioski o dofinansowanie projektów infrastrukturalnych.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe – preferowane ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość programu EXCEL
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • kreatywność
  • dyspozycyjność
  • umiejętność szybkiego uczenia się.

OFERUJEMY:
  • dużą samodzielność – stanowisko umożliwiające samodzielne podejmowanie decyzji, w ramach posiadanych kompetencji
  • stały rozwój poprzez ścisłą współpracę i możliwość uczenia się od doświadczonego zespołu
  • umowę o pracę.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.
W tytule wiadomości prosimy wpisać: Koordynator, Rzeszów

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Pełna wersja serwisu