Oferta pracy - Specjalista ds. rozliczeń, Szydłowiec

10-02-2015

WYMAGANIA

  • minimum 24 miesiące doświadczenia zdobytego w okresie ostatnich 10 lat na samodzielnym stanowisku przy rozliczaniu 1 lub 2 zadań obejmujących budowę lub przebudowę dróg lub ulic klasy min. GP o wartości robót co najmniej 100 mln PLN brutto każde - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość obsługi pakietu MSOffice – Word, Excel
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność.

OPIS STANOWISKA

  • Budowa drogi krajowej Nr S7 o parametrach drogi ekspresowej na odcinku koniec obwodnicy Radomia - granica województwa mazowieckiego. ​

Oferujemy pracę w solidnej firmie prowadzącej od lat nadzory inwestorskie, naukowe i doradztwo techniczne na budowie najważniejszych dróg i autostrad.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na

W tytule maila proszę wpisać: SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ, Szydłowiec
Odpowiemy na wybrane zgłoszenia, odpowiadające kryteriom przedstawionym w ogłoszeniu.

Pełna wersja serwisu