Oferta pracy - Starszy Asystent Projektanta Branża Drogowa - Warszawa

30-04-2015

WYMAGANIA

  • min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu
  • wykształcenie wyższe kierunkowe, specjalność: drogi
  • znajomość programów AutoCAD Civil (w stopniu co najmniej podstawowym), MathCAD
  • znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy zespołowej
  • prawo jazdy kat. B.

OPIS STANOWISKA

  • wykonywanie pod nadzorem KZP opracowań przedprojektowych, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie: części graficznej projektów, opisów technicznych, inwentaryzacji obiektów
  • stosowanie norm, przepisów i warunków technicznych obowiązujących w projektowaniu dróg, ulic i autostrad
  • wykonywanie innych czynności z polecenia przełożonego w ramach prac związanych z danym projektem.

OFERUJEMY:

  • udział w ambitnych zadaniach projektowych dających możliwość rozwoju zawodowego
  • komfortowe warunki pracy
  • umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres
Odpowiemy na wybrane zgłoszenia, odpowiadające kryteriom przedstawionym w ogłoszeniu.
Pełna wersja serwisu